Kamera
+125m for each 1[C]
EPTO: 2024-03-29 14:48:45
Aeroklub Pomorski

20. Mistrzostwa Świata w Akrobacji Szybowcowej w kategorii Unlimited oraz 8. Mistrzostwa Świata w Akrobacji Szybowcowej w kategorii Advanced

W imieniu Aeroklubu Pomorskiego w Toruniu  mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na Mistrzostw Świata w Akrobacji Szybowcowej, które odbędą się w dniach 27 lipca – 05 sierpnia 2017 roku w Toruniu.
Mistrzostwa te są imprezą cykliczną, odbywająca się co roku w innym kraju. Międzynarodowa Federacja Lotnicza (FAI) powierzyła Aeroklubowi Pomorskiemu po raz trzeci zorganizowanie  Mistrzostw Świata Akrobacji Szybowcowej w klasach advanced oraz unlimited. Polska będzie gościła najwybitniejszych przedstawicieli trudnej dyscypliny lotniczej, jaką jest akrobacja szybowcowa.Renoma polskich lotników jest szeroko znana w świecie. Ich talent i cieszące nas wszystkich sukcesy ostatnich lat, stwarzają Gościom z całego Świata trudne wyzwanie.
Dotychczas zostało zgłoszonych ok. 60 zawodników w obydwu kategoriach z 13 krajów świata.
W dniu jutrzejszym odbędzie się odprawa o godz. 8:00 oraz zostanie wylosowana kolejność startu zawodników w pierwszej konkurencji. Wszystkim zawodnikom życzymy udanych startów. GALERIA FOTOGRAFII

untitled-9334-1 untitled-2untitled-4

Baner 1 Baner 2